Zajęcia Online

Lekcje baletu online – Piruecik

Szkoła baletowa „Piruecik” w Warszawie oferuje szeroki wybór zajęć grupowych dla dzieci i dorosłych, które odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online. Lekcje są odpowiednio dostosowane do umiejętności uczestników, a prowadzą je absolwenci renomowanych szkół baletowych i zawodowi tancerze.

Lekcje baletu online dla młodzieży i dorosłych, jak i lekcje baletu dla dzieci online, to kursy opracowane tak, by każdy uczestnik zajęć, bez względu na miejsce zamieszkania, mógł od podstaw nauczyć się kroków baletowych czy doskonalić swoje umiejętności.

Nauka baletu dla dzieci online

Nauka baletu online to wyjście naprzeciw potrzebom współczesnego świata. W zaciszu własnego domu można popracować nad koordynacją ruchową, elastycznością, równowagą, kształtowaniem sylwetki czy wyrażaniem emocji, a przy tym nauczyć się specjalnie opracowanych choreografii. Przekonaj się, jakie korzyści niesie balet lekcje online i skorzystaj z oferty przygotowanej przez naszą szkołę baletową „Piruecik” lub zapisz swoją pociechę. Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkie zajęcia będą odbywały się za pomocą darmowej aplikacji zoom.us, którą należy pobrać.

Po wykupieniu zajęć, otrzymują Państwo link, który daje możliwość udziału w lekcji.

Opłaty wnosimy na poniższe konto, minimum dzień przed planowanymi zajęciami.

W tytule przelewu proszę podać Imię i Nazwisko, rodzaj lekcji i adres mailowy (jeśli nie posiadają Państwo Messenger-a).

Szkoła Tańca i Baletu ‘’PIRUECIK’’
ul. Tamka 40, 00-355 Warszawa
Nr konta bankowego: 62 2030 0045 1110 0000 0004 6810

ZAJĘCIA ONLINE – SPRAWDŹ ROZKŁAD I DOSTĘPNOŚĆ ZAJĘĆ.

*Zastrzegamy sobie dalsze przesyłanie linków i rozpowszechnianie ich bez naszej zgody !!!

Lekcje tańca Online - szkoła baletowa Piruecik.