Modern Jazz

Zajęcia modern-jazz Warszawa

Czy pragniesz doznać wyjątkowych emocji, ekspresji artystycznej i połączenia z muzyką w nietuzinkowy sposób? Skorzystaj z niepowtarzalnej oferty zajęć z modern-jazzu w Warszawie!

Modern-jazz to nie tylko forma tańca, to prawdziwe wyzwanie, które pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności ruchowe, odkrywać nowe techniki i wyrażać swoją indywidualność. Nasza renomowana szkoła tańca oferuje profesjonalne i inspirujące zajęcia modern-jazzu, prowadzone przez pasjonatów tańca, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odkryj magię i energię tańca modern-jazz w sercu Warszawy!

W naszej szkole stawiamy na kreatywność, zaangażowanie i rozwijanie talentów każdego z naszych uczestników. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania czy wieku, z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie zajęcia, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i wkroczyć w fascynujący świat tańca modern-jazz.

Dołącz do nas i odkryj nie tylko swoje umiejętności taneczne, ale także odnajdź w sobie nowe pokłady energii, pasji i wewnętrznego spełnienia. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewnią Ci wsparcie i indywidualne podejście, abyś mógł/mogła osiągnąć swoje taneczne cele.

Czy jesteś gotowy/gotowa do wyzwania? Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty zajęć z modern-jazzu w Warszawie i pozwól, aby taniec otworzył przed Tobą nowe możliwości artystycznego wyrazu.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszych zajęć oraz harmonogramu lekcji. Nie czekaj dłużej – dołącz do naszej tanecznej rodziny i zatańcz z nami w rytm modern-jazzu!

MODERN JAZZ- technika łącząca w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego, która w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni pedagoga. Jest to technika wymagająca rozciągniętego ciała, oparta na policentryzmie i izolacjach.

Podczas zajęć ćwiczący wykonują szereg ćwiczeń , które rozwijają i rozciągają poszczególne grupy mięśniowe , poprawiają motorykę ciała. Rozwijamy kreatywność uczniów i uczymy w sposób ekspresyjny wyrażać w tańcu uczucia i emocje. Otwieramy się na drugiego człowieka i na świat.

Modern Jazz pozwala uczestnikom na dużą swobodę ruchu i indywidualną interpretację . Na każdych zajęciach wspólnie tworzymy małe układy taneczne, w których można ponieść się fantazji i uwolnić emocje.

Prowadzimy grupy o różnym stopniu zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Bartosz Anczykowski, solista Polskiego Baletu Narodowego, wieloletni pierwszy solista Thuringen Ballett w Niemczech, laureat wielu międzynarodowych konkursów i zdobywca nagród z przyjemnością przekazuje swoją wiedzę i umiejętności.

Inne zajęcia taneczne

Balet dla dorosłych Warszawa

Balet dla dorosłych

Czytaj więcej
Taniec klasyczny – balet dla dorosłych Warszawa

Taniec klasyczny – balet dla dorosłych

Czytaj więcej
Zajęcia taneczne dla Pań Warszawa

Zajęcia taneczne dla Pań

Czytaj więcej
Repertuar tańca współczesnego i klasycznego Warszawa

Repertuar tańca współczesnego i klasycznego

Czytaj więcej