Prev 1 of 2 Next
Prev 1 of 2 Next

Zapraszamy na trzydniowe warsztaty z Anna Marią Karabelą - absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, Rotterdam Dance Academy oraz Private Bruckner Universitat w Linz.

Ukończyła międzynarodowy program D.A.N.C.E across Europe pod dyrekcją Williama Forsythe'a, Wayne'a McGregora, Angelina Preljocaja i Frederica Flamanda.
Tancerka , choreograf i pedagog.
Doświadczenie zawodowe zdobywała występując z Forsythe Company, Wayne McGregor Company, Ballet de Marseille, Yuval Pick, Carolyn Carlson, Aleksandra Dziurosz- Warszawski Teatr Tańca,Cracovia Danza, Art Color Ballet, Teatr Wielki- Opera Narodowa w Warszawie.
Swoje prace choreograficzne prezentowała na scenach Europy między innymi w Pavilion Noir, Teatro Due,Teatrze Variete i Operze Wrocławskiej.

Godziny warsztatów:

25.06. piątek godz.18:00
26.06. sobota godz. 18:00
27.06. niedziela godz. 10:00
Zaliczka 200 zł do 20 czerwca.
info@piruecik.pl
603869708
609310878
ZAPRASZAMY!!!! CZEKAMY NA WAS!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bądźcie z nami i śledźcie nasze aktualności na:

 


Zajęcia taneczne naszej szkoły prowadzone są na profesjonalnym wysokim poziomie, zawsze z indywidualnym podejściem do ćwiczących. W procesie nauczania tańca współczesnego, modern-jazzu i baletu, poza rozbudzaniem zamiłowań tanecznych, wyrabianiem koordynacji ruchowej i kształtowaniem prawidłowej sylwetki, kształtowana jest także wrażliwość oraz zdolność przeżywania i odkrywania własnych możliwości psychofizycznych, kreatywność, umiejętność współżycia w grupie i wzajemna akceptacja.

Do naszej szkoły tańca/baletu w Warszawie zapraszamy na zajęcia taneczne zarówno dzieci jak i dorosłych. Wszyscy uczestnicy naszej szkoły tańca/baletowej będą uczyć się i zgłębiać tajniki wiedzy tańca współczesnego, modern-jazzu oraz baletu.

W naszej szkole tańca/baletu współpracują z nami najlepsi, wysokokwalifikowani pedagodzy z tytułami mgr sztuki w zakresie pedagogiki tańca, nauczyciele szkoły baletowej, oraz wybitni tancerze Polskiego Baletu Narodowego. Wychowankowie naszej szkoły tańca/baletu z powodzeniem zdają egzaminy do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej.

Nasza obecna oferta adresowana jest do wszystkich chętnych, bez względu na wiek i płeć, którzy pragną aktywnego relaksu przy muzyce.


 

ZAPRASZAMY DO NAS!

Kursy, lekcje i szkoła tańca w Piruecik

Szkoła tańca Warszawa Piruecik oferuje szeroki wybór zróżnicowanych zajęć dla osób w każdym wieku. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych, profesjonalnych tancerzy, w idealnie przystosowanych salach. Odbywają się 7 dni w tygodniu, w dogodnych godzinach popołudniowych. Dostępne warsztaty są związane nie tylko z tańcem klasycznym, ale też nowoczesnym. W ofercie szkoły Piruecik znaleźć można takie zajęcia, jak np.:

Lekcje tańca Warszawa oferowane przez Piruecik pomagają także w przygotowaniu się do egzaminów do szkoły baletowej. Szkoła wykształciła już kilka osób, które są nie tylko jej absolwentami, ale też profesjonalnymi tancerzami. Podczas zajęć przygotowawczych trenuje się koordynację ruchową, kształtuje prawidłową sylwetkę oraz rozwija zdolność wyrażania emocji. Szkoła organizuje także indywidualne lekcje tańca dla dorosłych, na których można nadrobić zaległości, przygotować się do egzaminów lub odzyskać dawną kondycję.

Szkoła baletowa Warszawa - zwiększ swoje umiejętności artystyczne

Nauka tańca w Szkole Piruecik jest prowadzona przez najlepszych, doświadczonych specjalistów, którzy są absolwentami renomowanych placówek. Realizujemy kursy klasycznego i współczesnego tańca towarzyskiego, przystosowane do potrzeb osób dorosłych oraz dzieci. Nasze zajęcia odbywają się w większych i mniejszych grupach, a także w trybie jednostkowym.

Kurs tańca jest świetnym sposobem na naukę, ale niektórzy potrzebują nieco więcej uwagi. Szkoła Piruecik w swojej szerokiej ofercie posiada również indywidualne lekcje tańca. Podczas takich zajęć można uzyskać profesjonalne wsparcie od doświadczonych specjalistów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie kłopoty z postawą, rozciągnięciem, obrotami itp.

Ogólnokształcąca szkoła baletowa Piruecik w Warszawie

Lekcje indywidualne są idealne m.in. dla nowych uczniów szkół baletowych, osób chcących nadrobić zaległości po dłuższej przerwie czy kandydatów chcących podejść do egzaminu. Przygotowujemy także przyszłe młode pary do pierwszego tańca weselnego, pomagając im stworzyć wyjątkowy układ.

Rozpocznij przygodę z tańcem już dziś!