Cennik zajęć

ZNIŻKA: płatność z góry za semestr -10%

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Płatności dokonujemy na pierwszych zajęciach w miesiącu: gotówką na miejscu, lub przelewem do 5 dnia danego miesiąca.
  • Nie ma zwrotów za niewykorzystane zajęcia, możliwe jest odrobienie zajęć w ustalonych terminach .
  • W przypadku braku uiszczenia opłaty za miesiąc z góry, lub pojedyncze wejście, dziecko/osoba dorosła nie może wziąć udziału w zajęciach.
  • Opłatę miesięczną wyznacza ilość zajęć przypadająca na dany miesiąc np. 8 zajęć x 35 zł =280 zł
  • W miesiącu ferii zimowych wnosimy połowę opłaty miesięcznej.

Ceny zawierają podatek 23%VAT


Szkoła baletowa Warszawa „Piruecik” oferuje szeroki wybór zajęć grupowych dla dzieci i dorosłych. Lekcje są odpowiednio dostosowane do potrzeb uczestników. Odbywają się 7 dni w tygodniu, w profesjonalnie wyposażonych salach.

Lekcje tańca Warszawa są prowadzone przez absolwentów renomowanych placówek i zawodowych tancerzy, którzy są wykwalifikowanymi, doświadczonymi specjalistami. Pokazują, jak stawiać pierwsze kroki i stanowią wsparcie w doskonaleniu umiejętności. Pomagają rozwijać talent, a także wrócić do tańca po dłuższej przerwie. Pod ich okiem można pracować nad m.in. koordynacja ruchową, elastycznością, równowagą, kształtowaniem sylwetki czy wyrażaniem emocji.

Zajęcia taneczne Warszawa są też prowadzone indywidualnie. Poza lekcjami baletu w ofercie dostępna jest również nauka tańca klasycznego i współczesnego (np. modern jazz). Na potrzeby uczniów przygotowane zostają specjalne choreografie, które mogą być potem prezentowane na konkursach czy występach.